تشخیص ترکیدگی لوله تهران 09125866736 نشت یابی

تشخیص ترکیدگی لوله تهران ترکیدن و نشتی لوله، از مواردی است که می تواند مبلغ قبض آب را تا چندین برابر افزایش دهد. به دلیل اینکه لوله ها، در اکثر مواقع در عمق زمین یا دیوار کار گذاشته شده اند، پی بردن به این قضیه کار ساده ای نیست. در ادامه، روش های تشخیص ترکیدگی لوله را بررسی می کنیم.

توجه به نشانه های ظاهری

اگر به اندازه ی کافی خوش شانس باشید، نشتی لوله خود را با علائمی نشان خواهد داد. مهم ترین این علائم، خیس شدن سطوح است. لوله های کار شده در دیوار، در صورت وقوع ترکیدگی لوله ، باعث نم زدن دیوار خواهند شد.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران

تشخیص ترکیدگی لوله تهران

در صورتی که رنگ بخشی از دیوار شروع به تغییر کرد و متمایل به استخوانی رنگ شد، نشان دهنده ی وجود نم است. همچنین ترک خوردگی و باد کردن رنگ دیوار،  از جمله ی این نشانه هاست. در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم، با لمس آن ناحیه می توانید میزان رطوبت را تشخیص دهید.

در صورتی که لوله ها در کف کار گذاشته شده باشند، با نشت آب، می توانند موجب لق شدن کفپوش ها یا خیس شدن زمین شوند. در خانه های چند طبقه، ممکن است رطوبت به طبقه ی پایین سرایت کند.

 تشخیص ترکیدگی لوله و مزایای آن :

استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله تهران مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن عدم تخریب بنا جهت تشخیص محل ترکیدگی می باشد که خود مشکلات عدیده دیگری را نیز در پی خواهد داشت . از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها صرف زمان بسیار اندک در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و ترکیدگی می باشد ، دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمترو جلوگیری از نم و رطوبت ساختمان می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

متخصصان شرکت تهرانیان آماده اند تا دراسرع وقت پس از تماس شما جهت تشخیص ترکیدگی لوله در اقصی نقاط استان تهران و البرزحضور یافته و نسبت به تشخیص محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه و بدون تخریب ، رفع نم و رطوبت ناشی از ترکیدگی لوله ها ، نم باران ،  رفع بوی بد فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله با دستگاه (لوله بازکنی) و غیره اقدام نمایند.

استفاده از کنتور آب

گاهی ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد تا نشتی های جزئی، به صورت علائم ظاهری بروز کنند. در این مواقع، اگر مشکوک به وجود ترکیدگی هستید، می توانید از کنتور آب استفاده کنید.

برای این کار، ابتدا باید مطمئن شوید تمام شیر های آب ساختمان بسته هستند. همچنین دستگاه های دارای مصرف آب، مثل کولر، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی باید متوقف شوند.

اکنون باید عدد درج شده در کنتور آب را مشاهده و یادداشت کنید. پس از گذشت مدت زمانی (حداقل ۳۰ دقیقه) دوباره به کنتور مراجعه کنید. در صورتی که عدد کنتور تغییر کرده باشد، یعنی لوله کشی منزل شما دارای نشتی است. البته این روش فقط می تواند نشتی های عمده را نشان دهد و دقت آن بالا نیست.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب چطور انجام می شود ؟

بهترین امتیاز دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب و کندن نقطه ی مورد احتمال در کمترین زمان ممکن است که درحقیقت این روش بسیار مفید یعنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در واقع با توجه به هزینه سنگین بررسی و بازسازی محل ترکیدگی لوله، صرفه جویی اقتصادی کاملا مناسبی است. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله درحقیقت بر اساس امواج کار میکند. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یا نشت یاب به کمک گیرنده ای  قوی و فوق حساسی که دارد حتی کوچک ترین امواجی بر اثر ترکیدگی لوله و یا نشت لوله ایجاد شده را دریافت کرده و شناسایی میکند آن هم بدون نیاز به تخریب و بررسی مستقیم ترکیدگی لوله ها را شناسایی میکند.

روش های نوین تشخیص ترکیدگی لوله

امروزه به جای استفاده از روش های سنتی که گاهی برای کشف ترک های لوله موجب تخریب بافت می شوند، از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. این دستگاه ها، با ارسال امواج صوتی و ثبت بازتاب آنها، می توانند محل دقیق ترک ها و نشتی های لوله را بدون احتیاج به تخریب محل، نشان دهند.

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

برای استفاده از این دستگاه، فرد آن را روی مسیر حرکت لوله جابجا می کند و هر دستگاه با توجه به توانایی اش، در مکان های دارای مشکل، با علائمی اپراتور را آگاه می کند.جهت آگاهی بیشتر به این وب سایت مراجعه نمایید

تشخیص ترکیدگی لوله تهران

این دستگاه ها قادر هستند تا در حدود 40 سانتی متر را تشخیص دهند که راه حل این که از کجا تشخیص می دهند کجا ترکیدگی رخ داده است بوسیله امواج است که ارسال می کنند و آن را دریافت می نمایند. و راحل دوم بوسیله دستگاه های صوتی است و نباید از 40 سانتی متر بیش تر انتظار داشت مگر اینکه شدت ترکیدگی لوله زیاد باشد.

این دستگاه مخصوص خانه های مسکونی بکار برده می شود که خیلی کم پیش میاید که لوله با فاصله بیش از 40 سانتی متر در عمق باشد.تشخیص ترکیدگی لوله تهران

برای نشت یابی واحد های صنعتی و شرکت ها و کارخانجات دستگاه های پیشرفته تری وجود دارد که قادر هستند در اعماق بیشتر که ترکیدگی لوله اتفاق افتاده را تشخیص دهند.شرکت تهرانیان